HECKLER AND KOCH (HK USA) P30SK V3 9MM DA/SA 3.3″ 10+1
HECKLER AND KOCH (HK USA) P30SK V3 9MM DA/SA 3.3″ 10+1
$819.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 642230269293 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001108 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.27" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.7000 |
| Model | P30 SubKompact |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Firing Pin/Hammer |
| Shipping Weight | 3.2 |
| Sights | FS: Night Sight RS: Black |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| UPC | 642230269293 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001108 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.27" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.7000 |
| Model | P30 SubKompact |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Firing Pin/Hammer |
| Shipping Weight | 3.2 |
| Sights | FS: Night Sight RS: Black |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |












