HENRY REPEATING ARMS H12 PROTECTOR 357MAG BL/WD
HENRY REPEATING ARMS H12 PROTECTOR 357MAG BL/WD
$990.01
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 619835200532 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | H012PGR-357 |
| Action | Lever Action |
| Barrel Length | 16.5" |
| Caliber/Gauge | .38 Special |
| Capacity | 7 |
| Length | 34'' |
| Magazine Included | 1 x 7-Round |
| Model | H12 |
| Product Type | Lever Action |
| Rate of Twist | 1:20" |
| Shipping Weight | 8.1 |
| Sights | Adjustable Rear/Bead Front |
| UPC | 619835200532 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | H012PGR-357 |
| Action | Lever Action |
| Barrel Length | 16.5" |
| Caliber/Gauge | .38 Special |
| Capacity | 7 |
| Length | 34'' |
| Magazine Included | 1 x 7-Round |
| Model | H12 |
| Product Type | Lever Action |
| Rate of Twist | 1:20" |
| Shipping Weight | 8.1 |
| Sights | Adjustable Rear/Bead Front |











