HENRY REPEATING ARMS H9 PROVIDER 360BH BL/WD 20″
HENRY REPEATING ARMS H9 PROVIDER 360BH BL/WD 20″
$944.59
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 619835090423 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | H009PG-360 |
| Action | Lever Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .360 Buckhammer |
| Capacity | 6 |
| Length | 39'' |
| Magazine Included | 1 x 6-Round |
| Model | H09 |
| Product Type | Lever Action |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Shipping Weight | 8.7 |
| Sights | Adjustable Rear/Bead Front |
| UPC | 619835090423 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | H009PG-360 |
| Action | Lever Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .360 Buckhammer |
| Capacity | 6 |
| Length | 39'' |
| Magazine Included | 1 x 6-Round |
| Model | H09 |
| Product Type | Lever Action |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Shipping Weight | 8.7 |
| Sights | Adjustable Rear/Bead Front |











