HOWA HCBNVTG65CSGW M1500 65CRD 22 GRY WEBBING
11 in stock
Purchase & earn 870 points!
Guidelines for Shipping Restrictions by State
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
  • Best Prices in Kennesaw
  • Earn Rewards on Every Purchase.
  • Special Bundles & Firearm Packages Available.
  • Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
  • Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
UPC
Manufacturer
Manufacturer Part Number
HCBNVTG65CSGW
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Capacity
5 + 1
Safety
3 Position
Rate of Twist
1:8"
SKU: TSW|180456Categories: Bolt Action RiflesTags: Online Only
  • Best Prices in Kennesaw
UPC
Manufacturer
Manufacturer Part Number
HCBNVTG65CSGW
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Capacity
5 + 1
Safety
3 Position
Rate of Twist
1:8"