HOWA MINI ACTION 7.62X39 BK TB
HOWA MINI ACTION 7.62X39 BK TB
$592.90
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 682146389999 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HMA70722+ |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 5 + 1 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 7.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.45" |
| Shipping Weight | 8.0 |
| UPC | 682146389999 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HMA70722+ |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 5 + 1 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 7.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.45" |
| Shipping Weight | 8.0 |












