JTS Shotgun M12AK M12AK 12 Gauge Semi-Auto 3″ 5- 2.75″ Shells, 18.70″ Black Steel Barrel, Black Receiver, Black Fixed Synthetic Stock, Black Polymer Grip
JTS Shotgun M12AK M12AK 12 Gauge Semi-Auto 3″ 5- 2.75″ Shells, 18.70″ Black Steel Barrel, Black Receiver, Black Fixed Synthetic Stock, Black Polymer Grip
$314.99
72 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The JTS M12AK feaures a 18.70″ chrome lined barrel; accepts 2 3/4″ or 3″ shells; 4-position adjustment gas system and Rem choke configuration. Includes two magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on JTS Shotgun M12AK M12AK 12 Gauge Semi-Auto 3″ 5- 2.75″ Shells, 18.70″ Black Steel Barrel, Black Receiver, Black Fixed Synthetic Stock, Black Polymer Grip by JTS SHOTGUN (XISICO USA)? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810058880000 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | M12AK |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18.70" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Capacity | 5- 2.75" Shells |
| Length | 41.3000 |
| Model | M12AK |
| Product Type | AK |
| Sights | Picatinny Rail |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
The JTS M12AK feaures a 18.70″ chrome lined barrel; accepts 2 3/4″ or 3″ shells; 4-position adjustment gas system and Rem choke configuration. Includes two magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on JTS Shotgun M12AK M12AK 12 Gauge Semi-Auto 3″ 5- 2.75″ Shells, 18.70″ Black Steel Barrel, Black Receiver, Black Fixed Synthetic Stock, Black Polymer Grip by JTS SHOTGUN (XISICO USA)? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810058880000 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | M12AK |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18.70" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Capacity | 5- 2.75" Shells |
| Length | 41.3000 |
| Model | M12AK |
| Product Type | AK |
| Sights | Picatinny Rail |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |












