JTS Shotgun M12AR M12AR 12 Gauge Semi-Auto 3″ 5- 2.75″ Shells, 18.70″ Black Steel Barrel, Black Receiver w/Picatinny Rail, Black Synthetic Stock, M-LOK Forend, Black Polymer Grip
JTS Shotgun M12AR M12AR 12 Gauge Semi-Auto 3″ 5- 2.75″ Shells, 18.70″ Black Steel Barrel, Black Receiver w/Picatinny Rail, Black Synthetic Stock, M-LOK Forend, Black Polymer Grip
$367.49
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The JTS M12AR feaures a 18.70″ chrome lined barrel; accepts 2 3/4″ or 3″ shells; 4-position adjustment gas system; aluminum forearm with MLok Slots and two side plates; removable fron and rear sights; Picatinny rail and Rem choke configuration. Includes two magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on JTS Shotgun M12AR M12AR 12 Gauge Semi-Auto 3″ 5- 2.75″ Shells, 18.70″ Black Steel Barrel, Black Receiver w/Picatinny Rail, Black Synthetic Stock, M-LOK Forend, Black Polymer Grip by JTS SHOTGUN (XISICO USA)? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810058880055 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | M12AR |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18.70" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Capacity | 5- 2.75" Shells |
| Length | 41.4500 |
| Model | M12AR |
| Product Type | AR |
| Sights | Removable Front & Rear |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
The JTS M12AR feaures a 18.70″ chrome lined barrel; accepts 2 3/4″ or 3″ shells; 4-position adjustment gas system; aluminum forearm with MLok Slots and two side plates; removable fron and rear sights; Picatinny rail and Rem choke configuration. Includes two magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on JTS Shotgun M12AR M12AR 12 Gauge Semi-Auto 3″ 5- 2.75″ Shells, 18.70″ Black Steel Barrel, Black Receiver w/Picatinny Rail, Black Synthetic Stock, M-LOK Forend, Black Polymer Grip by JTS SHOTGUN (XISICO USA)? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810058880055 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | M12AR |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18.70" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Capacity | 5- 2.75" Shells |
| Length | 41.4500 |
| Model | M12AR |
| Product Type | AR |
| Sights | Removable Front & Rear |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |












