Kel-Tec CA Compliant P15 Handgun 9mm Luger 10rd Magazine 4″ Barrel Black
Kel-Tec CA Compliant P15 Handgun 9mm Luger 10rd Magazine 4″ Barrel Black
$399.99
11 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The Kel-Tec P15 is the newest pistol in Kel-Tec's lineup that offers great concealability with a 15 round capacity. This 9mm handgun features a 4" barrel a fiber optic front sight with a tritium rear sight a backstrap safety accessory rail and one 10 round magazine.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Kel-Tec CA Compliant P15 Handgun 9mm Luger 10rd Magazine 4″ Barrel Black by KelTec? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 640832011357 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | P15BLKCA |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 10.7000 |
| Model | P15 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Grip |
| Shipping Weight | 2.17 |
| Sights | Hi-Viz |
| Sights Type | FIBER OPTIC |
| Slide Description | Serrated |
The Kel-Tec P15 is the newest pistol in Kel-Tec's lineup that offers great concealability with a 15 round capacity. This 9mm handgun features a 4" barrel a fiber optic front sight with a tritium rear sight a backstrap safety accessory rail and one 10 round magazine.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Kel-Tec CA Compliant P15 Handgun 9mm Luger 10rd Magazine 4″ Barrel Black by KelTec? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 640832011357 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | P15BLKCA |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 10.7000 |
| Model | P15 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Grip |
| Shipping Weight | 2.17 |
| Sights | Hi-Viz |
| Sights Type | FIBER OPTIC |
| Slide Description | Serrated |












