KIMBER 3600302 1911 DS WARRIOR LW OR 9MM
KIMBER 3600302 1911 DS WARRIOR LW OR 9MM
$999.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 669278363028 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3600302 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Model | DS Warrior |
| Product Type | 1911 |
| Safety | Thumb Safety |
| Sights | Tritium Night Sights |
| UPC | 669278363028 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3600302 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Model | DS Warrior |
| Product Type | 1911 |
| Safety | Thumb Safety |
| Sights | Tritium Night Sights |











