KRISS VECTOR SDP-E G2 PSTL MC FDE CAMO 9MM 40RD 6.5″ BRL
KRISS VECTOR SDP-E G2 PSTL MC FDE CAMO 9MM 40RD 6.5″ BRL
$1,609.99
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
KRISS VECTOR SDP-E G2 PSTL MC FDE CAMO 9MM 40RD 6.5″ BRL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on KRISS VECTOR SDP-E G2 PSTL MC FDE CAMO 9MM 40RD 6.5″ BRL by Kriss TDI? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 811607035513 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | KV90-PMCFDE30 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 6.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Length | 31.5 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 11.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 11.35 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS VECTOR SDP-E G2 PSTL MC FDE CAMO 9MM 40RD 6.5″ BRL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on KRISS VECTOR SDP-E G2 PSTL MC FDE CAMO 9MM 40RD 6.5″ BRL by Kriss TDI? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 811607035513 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | KV90-PMCFDE30 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 6.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Length | 31.5 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 11.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 11.35 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |












