LEU 185700 BX-4 RANGE HD GEN2 TBR/W 12X50 SHAGRY
LEU 185700 BX-4 RANGE HD GEN2 TBR/W 12X50 SHAGRY
$1,999.99
10 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 030317042288 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 185700 |
| Eye Relief | 14mm |
| Field of View at 1,000 Yards | 279 |
| Length | 9.9500 |
| Magnification | 12x |
| Model | BX-4 Range HD |
| Objective Size | 50mm |
| Power | 12X50 |
| Product Type | Accessory-Binoculars |
| Reticle | OLED Selectable |
| Shipping Weight | 0.0 |
| UPC | 030317042288 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 185700 |
| Eye Relief | 14mm |
| Field of View at 1,000 Yards | 279 |
| Length | 9.9500 |
| Magnification | 12x |
| Model | BX-4 Range HD |
| Objective Size | 50mm |
| Power | 12X50 |
| Product Type | Accessory-Binoculars |
| Reticle | OLED Selectable |
| Shipping Weight | 0.0 |











