LEUPOLD MARK 4HD 1-4.5X24 30MM HPR-1
LEUPOLD MARK 4HD 1-4.5X24 30MM HPR-1
$1,249.99
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 030317036331 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 183314 |
| Adjustable Parallax | 150 yds |
| Eye Relief | 3.70" – 3.90" |
| Length | 12.1 |
| Magnification | 1-4.5x |
| Model | Mark 4HD |
| Objective Size | 24mm |
| Package Height | 3.1 |
| Package Width | 3.3 |
| Power | 1X – 4.5X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | HPR-1 Reticle |
| Shipping Weight | 1.59 |
| UPC | 030317036331 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 183314 |
| Adjustable Parallax | 150 yds |
| Eye Relief | 3.70" – 3.90" |
| Length | 12.1 |
| Magnification | 1-4.5x |
| Model | Mark 4HD |
| Objective Size | 24mm |
| Package Height | 3.1 |
| Package Width | 3.3 |
| Power | 1X – 4.5X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | HPR-1 Reticle |
| Shipping Weight | 1.59 |












