LEUPOLD MARK 5 5-25X56 DE PR-1 MOA
LEUPOLD MARK 5 5-25X56 DE PR-1 MOA
$2,299.99
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 030317040291 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 185070 |
| Adjustable Parallax | 50 yds |
| Eye Relief | 3.60"-3.80" |
| Length | 15.70" |
| Magnification | 5-25x |
| Model | Mark 5HD |
| Objective Size | 56mm |
| Package Height | 2.75 |
| Package Width | 3.0 |
| Power | 5-25X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | FFP PR1 MOA |
| Shipping Weight | 2.75 |
| UPC | 030317040291 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 185070 |
| Adjustable Parallax | 50 yds |
| Eye Relief | 3.60"-3.80" |
| Length | 15.70" |
| Magnification | 5-25x |
| Model | Mark 5HD |
| Objective Size | 56mm |
| Package Height | 2.75 |
| Package Width | 3.0 |
| Power | 5-25X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | FFP PR1 MOA |
| Shipping Weight | 2.75 |











