LEUPOLD VX-3HD 1.5-5X20MM CDS-ZL FDTWH
LEUPOLD VX-3HD 1.5-5X20MM CDS-ZL FDTWH
$799.99
11 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 030317028442 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 180626 |
| Adjustable Parallax | No |
| Eye Relief | 3.60" – 4.40" |
| Length | 9.6 |
| Magnification | 1.5-5x |
| Model | VX-3HD |
| Objective Size | 20mm |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 3.3 |
| Power | 1.5X – 5X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | FireDot Twilight Hunter |
| Shipping Weight | 1.3 |
| UPC | 030317028442 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 180626 |
| Adjustable Parallax | No |
| Eye Relief | 3.60" – 4.40" |
| Length | 9.6 |
| Magnification | 1.5-5x |
| Model | VX-3HD |
| Objective Size | 20mm |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 3.3 |
| Power | 1.5X – 5X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | FireDot Twilight Hunter |
| Shipping Weight | 1.3 |












