MOSSBERG PATRIOT SPR BANT 7-08 MGW PKG
MOSSBERG PATRIOT SPR BANT 7-08 MGW PKG
$504.51
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 015813281447 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 28144 |
| Capacity | 5 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm-08 REMINGTON |
| Barrel Length | 20" |
| Action | Bolt Action |
| Safety | Lever Action |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Length | 47 |
| ATF Type | RIFLE |
| Package Width | 9.5 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Shipping Weight | 10.1 |
| Product Type | Rifle |
| UPC | 015813281447 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 28144 |
| Capacity | 5 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm-08 REMINGTON |
| Barrel Length | 20" |
| Action | Bolt Action |
| Safety | Lever Action |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Length | 47 |
| ATF Type | RIFLE |
| Package Width | 9.5 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Shipping Weight | 10.1 |
| Product Type | Rifle |












