P226X Legion 9mm 4.4″ SIGLOC PRO Gry 3/18rd
P226X Legion 9mm 4.4″ SIGLOC PRO Gry 3/18rd
$1,429.99
18 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 226X-9-LEGION-SAO, UPC: 798681685264, UOM: EA, P226X Legion, 9mm, 4.4″ Bull Barrel, SIG-LOC PRO OR, SAO, Legion Grey, (3) 18-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P226X Legion 9mm 4.4″ SIGLOC PRO Gry 3/18rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681685264 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 226X-9-LEGION-SAO |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 4.4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 18 + 1 |
| Length | 13.4500 |
| Magazine Included | 3 x 18-Round |
| Model | P226 |
| Number of Magazines | 3 18 rd. Steel Mags |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 4.15 |
| Sights | X-Ray3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Sig Sauer, MFG# 226X-9-LEGION-SAO, UPC: 798681685264, UOM: EA, P226X Legion, 9mm, 4.4″ Bull Barrel, SIG-LOC PRO OR, SAO, Legion Grey, (3) 18-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P226X Legion 9mm 4.4″ SIGLOC PRO Gry 3/18rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681685264 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 226X-9-LEGION-SAO |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 4.4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 18 + 1 |
| Length | 13.4500 |
| Magazine Included | 3 x 18-Round |
| Model | P226 |
| Number of Magazines | 3 18 rd. Steel Mags |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 4.15 |
| Sights | X-Ray3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












