P320 DH3 Custom 9MM 5″ Coyote OR 3-21rd
P320 DH3 Custom 9MM 5″ Coyote OR 3-21rd
$1,329.99
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 320X5-9-DH3, UPC: , UOM: Each, P320X5 DH3, 9MM, 5″ Bull Barrel, Optic Ready, TXG Grip, Coyote, (3) 21-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320 DH3 Custom 9MM 5″ Coyote OR 3-21rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681665051 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X5-9-DH3 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 21 |
| Length | 13.1 |
| Magazine Included | 3 x 21-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | No |
| Shipping Weight | 4.7 |
| Sights | XRAY3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Custom Works DH3 Optic Ready |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Sig Sauer, MFG# 320X5-9-DH3, UPC: , UOM: Each, P320X5 DH3, 9MM, 5″ Bull Barrel, Optic Ready, TXG Grip, Coyote, (3) 21-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320 DH3 Custom 9MM 5″ Coyote OR 3-21rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681665051 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X5-9-DH3 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 21 |
| Length | 13.1 |
| Magazine Included | 3 x 21-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | No |
| Shipping Weight | 4.7 |
| Sights | XRAY3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Custom Works DH3 Optic Ready |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |











