P320 LegionX5 9MM 5″ Grey OR/RS 17rd
P320 LegionX5 9MM 5″ Grey OR/RS 17rd
$1,029.99
11 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 320X5-9-LEGION-R2, UPC: 798681618286, UOM: Each, P320 X-Five Legion, 9mm, 5″ Barrel, Fiber Optic, Optics Ready, Grey, (3) 17-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320 LegionX5 9MM 5″ Grey OR/RS 17rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681618286 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X5-9-LEGION-R2 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 3 x 17-Round |
| Model | P320 |
| Mount Type | 1913 Picatinny Rail |
| Number of Magazines | 3 17 rd. Steel Mags |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual Thumb |
| Shipping Weight | 4.8 |
| Sights | FS: Fiber Optic/RS: Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Sig Sauer, MFG# 320X5-9-LEGION-R2, UPC: 798681618286, UOM: Each, P320 X-Five Legion, 9mm, 5″ Barrel, Fiber Optic, Optics Ready, Grey, (3) 17-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320 LegionX5 9MM 5″ Grey OR/RS 17rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681618286 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X5-9-LEGION-R2 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 3 x 17-Round |
| Model | P320 |
| Mount Type | 1913 Picatinny Rail |
| Number of Magazines | 3 17 rd. Steel Mags |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual Thumb |
| Shipping Weight | 4.8 |
| Sights | FS: Fiber Optic/RS: Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |











