P320 M18 9mm 3.9″ Coyote 10rd CA
P320 M18 9mm 3.9″ Coyote 10rd CA
$699.99
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 320CA-9-M18-MS-CA, UPC: 798681691968, UOM: Each, P320 M18 Carry, 9mm, 3.9″ OR, Manual Safety, Siglite, Coyote Tan, (3) 10-rd, CA Compliant, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320 M18 9mm 3.9″ Coyote 10rd CA by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681691968 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320CA-9-M18-MS-CA |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.9" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 3 x 10-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 3.55 |
| Sights | FS:Siglite/Ngt Sgt Rear Plate |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
Sig Sauer, MFG# 320CA-9-M18-MS-CA, UPC: 798681691968, UOM: Each, P320 M18 Carry, 9mm, 3.9″ OR, Manual Safety, Siglite, Coyote Tan, (3) 10-rd, CA Compliant, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320 M18 9mm 3.9″ Coyote 10rd CA by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681691968 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320CA-9-M18-MS-CA |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.9" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 3 x 10-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 3.55 |
| Sights | FS:Siglite/Ngt Sgt Rear Plate |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |












