P320 Spectre Comp 9MM Blackout (2) 10Rd Mags
P320 Spectre Comp 9MM Blackout (2) 10Rd Mags
$1,429.99
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# P320V004-10, UPC: 798681683086, UOM: Each, P320 Spectre Comp Blackout, 9mm, 4.6″ Barrel, Optic Ready, Black, (2) 10-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320 Spectre Comp 9MM Blackout (2) 10Rd Mags by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681683086 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | P320V00410 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 4.60" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.2000 |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | P320 Full |
| Number of Magazines | 2 10 rd. Steel |
| Package Height | 3.1 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | No |
| Shipping Weight | 4.2 |
| Sights | XRAY3 Day/Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Sig Sauer, MFG# P320V004-10, UPC: 798681683086, UOM: Each, P320 Spectre Comp Blackout, 9mm, 4.6″ Barrel, Optic Ready, Black, (2) 10-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320 Spectre Comp 9MM Blackout (2) 10Rd Mags by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681683086 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | P320V00410 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 4.60" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.2000 |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | P320 Full |
| Number of Magazines | 2 10 rd. Steel |
| Package Height | 3.1 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | No |
| Shipping Weight | 4.2 |
| Sights | XRAY3 Day/Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












