P320-XFIVE Legion 9mm 5″ Grey 3/10RD *CA*
P320-XFIVE Legion 9mm 5″ Grey 3/10RD *CA*
$1,029.99
85 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 320X5-9-LEGION-MS-CA, UPC: 798681699346, UOM: Each, P320-XFive, 9mm, 5″ FOFS/Adj RS, OR, X Grip, LEGION Grey, (3) 10-rd, CA Compliant, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320-XFIVE Legion 9mm 5″ Grey 3/10RD *CA* by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681699346 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X5-9-LEGION-MS-CA |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 3 x 10-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 4.8 |
| Sights | FS: Fiber Optic/RS: Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
Sig Sauer, MFG# 320X5-9-LEGION-MS-CA, UPC: 798681699346, UOM: Each, P320-XFive, 9mm, 5″ FOFS/Adj RS, OR, X Grip, LEGION Grey, (3) 10-rd, CA Compliant, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P320-XFIVE Legion 9mm 5″ Grey 3/10RD *CA* by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681699346 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X5-9-LEGION-MS-CA |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 3 x 10-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 4.8 |
| Sights | FS: Fiber Optic/RS: Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |












