P365 FLUX Sentry 9mm 6″ Brace Blk 3/17 1/25rd
P365 FLUX Sentry 9mm 6″ Brace Blk 3/17 1/25rd
$1,899.99
100 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 365FLUX-9-BXR3-RXSL-TACKIT, UPC: 798681726233, UOM: EA, P365 FLUX Sentry, 9mm, 6″ Barrel, ROMEOX Compact SIG-LOC Optic, Black, (3) 17 rd & (1) 25-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365 FLUX Sentry 9mm 6″ Brace Blk 3/17 1/25rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681726233 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365FLUX-9-BXR3-RXSL-TACKIT |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Finish | Black Nitron |
| Barrel Length | 6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 21 + 1 |
| Length | 19.12'' |
| Magazine Included | 2 x 21-Round |
| Model | P365 Flux |
| Number of Magazines | 4 (2) 21rd. (1) 17rd. (1) 25rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Reticle | Circle Dot Reticle |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | X-Ray3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Sig Sauer, MFG# 365FLUX-9-BXR3-RXSL-TACKIT, UPC: 798681726233, UOM: EA, P365 FLUX Sentry, 9mm, 6″ Barrel, ROMEOX Compact SIG-LOC Optic, Black, (3) 17 rd & (1) 25-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365 FLUX Sentry 9mm 6″ Brace Blk 3/17 1/25rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681726233 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365FLUX-9-BXR3-RXSL-TACKIT |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Finish | Black Nitron |
| Barrel Length | 6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 21 + 1 |
| Length | 19.12'' |
| Magazine Included | 2 x 21-Round |
| Model | P365 Flux |
| Number of Magazines | 4 (2) 21rd. (1) 17rd. (1) 25rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Reticle | Circle Dot Reticle |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | X-Ray3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












