P365 FUSE Romeo-X 9mm 4.31″Blk OR 1/17Rd2/21RD
P365 FUSE Romeo-X 9mm 4.31″Blk OR 1/17Rd2/21RD
$999.99
200 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 365XF-9-BFO-RXX, UPC: 798681698745, UOM: Each, P365-FUSE, 9mm, 4.3″ Barrel, Romeo-X Compact, OR, X Grip, Blk, (1) 17-rd & (2) 21-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365 FUSE Romeo-X 9mm 4.31″Blk OR 1/17Rd2/21RD by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681698745 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XF9BFORXX |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.30" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 13.3500 |
| Magazine Included | 2 x 20-Round |
| Model | P365 Fuse |
| Number of Magazines | 3 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | No Manual |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | Fiber Optic |
| Sights Type | FIBER OPTIC |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Sig Sauer, MFG# 365XF-9-BFO-RXX, UPC: 798681698745, UOM: Each, P365-FUSE, 9mm, 4.3″ Barrel, Romeo-X Compact, OR, X Grip, Blk, (1) 17-rd & (2) 21-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365 FUSE Romeo-X 9mm 4.31″Blk OR 1/17Rd2/21RD by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681698745 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XF9BFORXX |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.30" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 13.3500 |
| Magazine Included | 2 x 20-Round |
| Model | P365 Fuse |
| Number of Magazines | 3 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | No Manual |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | Fiber Optic |
| Sights Type | FIBER OPTIC |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












