P365X, 9mm, 3.1″ Barrel OR, MS, Black, (2) 12-rd
P365X, 9mm, 3.1″ Barrel OR, MS, Black, (2) 12-rd
$629.99
100 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 365X-9-BXR3P-MS, UPC: 798681663873, UOM: Each, P365X, 9mm, 3.1″ Barrel, OR, XRay3 Day/Night, Manual Safety, Black, (2) 12-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365X, 9mm, 3.1″ Barrel OR, MS, Black, (2) 12-rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681663873 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365X9BXR3PMS |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 12 + 1 |
| Length | 10.2 |
| Magazine Included | 2 x 12-Round |
| Model | P365X |
| Number of Magazines | 2 12 rd. Steel Magazines |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 7.4 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |
Sig Sauer, MFG# 365X-9-BXR3P-MS, UPC: 798681663873, UOM: Each, P365X, 9mm, 3.1″ Barrel, OR, XRay3 Day/Night, Manual Safety, Black, (2) 12-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365X, 9mm, 3.1″ Barrel OR, MS, Black, (2) 12-rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681663873 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365X9BXR3PMS |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 12 + 1 |
| Length | 10.2 |
| Magazine Included | 2 x 12-Round |
| Model | P365X |
| Number of Magazines | 2 12 rd. Steel Magazines |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 7.4 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |












