P365X Macro OR 3.7″ 9MM Xray 3, MS (2) 17Rd
P365X Macro OR 3.7″ 9MM Xray 3, MS (2) 17Rd
$729.99
100 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 365XCA-9-BXR3-MS, UPC: 798681672707, UOM: Each, P365X Macro, 9mm, 3.7″ Barrel, OR, X-RAY 3 Day/Night, Manual Safety, Black, (2) 17-rd , SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365X Macro OR 3.7″ 9MM Xray 3, MS (2) 17Rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681672707 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XCA-9-BXR3-MS |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 10 |
| Magazine Included | 2 x 17-Round |
| Model | P365 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. Steel Magazines |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.7 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |
Sig Sauer, MFG# 365XCA-9-BXR3-MS, UPC: 798681672707, UOM: Each, P365X Macro, 9mm, 3.7″ Barrel, OR, X-RAY 3 Day/Night, Manual Safety, Black, (2) 17-rd , SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365X Macro OR 3.7″ 9MM Xray 3, MS (2) 17Rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681672707 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XCA-9-BXR3-MS |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 10 |
| Magazine Included | 2 x 17-Round |
| Model | P365 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. Steel Magazines |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.7 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |












