P365XL, 9mm, 3.7″ Barrel OR, MS, Black, (2) 10-rd
P365XL, 9mm, 3.7″ Barrel OR, MS, Black, (2) 10-rd
$629.99
100 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 365XL-9-BXR3P-MS-10, UPC: 798681663910, UOM: Each, P365XL, 9mm, 3.7″ Barrel, XRay3 Day/Night Sights, Optics Ready, Manual Safety, Black, (2) 10-rd , SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365XL, 9mm, 3.7″ Barrel OR, MS, Black, (2) 10-rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681663910 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XL9BXR3PMS10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.70" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.2500 |
| Model | P365XL |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 7.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
Sig Sauer, MFG# 365XL-9-BXR3P-MS-10, UPC: 798681663910, UOM: Each, P365XL, 9mm, 3.7″ Barrel, XRay3 Day/Night Sights, Optics Ready, Manual Safety, Black, (2) 10-rd , SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365XL, 9mm, 3.7″ Barrel OR, MS, Black, (2) 10-rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681663910 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XL9BXR3PMS10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.70" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.2500 |
| Model | P365XL |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 7.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |











