PROOF RESEARCH BARREL DEFIANCE CF 7PRC 22″
PROOF RESEARCH BARREL DEFIANCE CF 7PRC 22″
$999.00
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 843068136546 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 136546 |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Length | 22'' |
| Model | Tenacity |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 3.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-8 |
| Shipping Weight | 3.35 |
| UPC | 843068136546 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 136546 |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Length | 22'' |
| Model | Tenacity |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 3.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-8 |
| Shipping Weight | 3.35 |











