PROOF RESEARCH BARREL PR15 CF 6ARC 20″
PROOF RESEARCH BARREL PR15 CF 6ARC 20″
$999.00
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 843068130438 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 130438 |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Length | 20" |
| Model | AR-Style Barrel |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-7.5 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| UPC | 843068130438 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 130438 |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Length | 20" |
| Model | AR-Style Barrel |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-7.5 |
| Shipping Weight | 0.0 |











