Q BOOM BOX 8.6BLK 12″ SBR
Q BOOM BOX 8.6BLK 12″ SBR
$4,500.00
66 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810152960783 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | BOOMBOX-86-12IN-SBR |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Barrel Length | 12" |
| Caliber/Gauge | 8.6 Blackout |
| Capacity | 20 + 1 |
| Model | Boombox |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 1.0 |
| UPC | 810152960783 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | BOOMBOX-86-12IN-SBR |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Barrel Length | 12" |
| Caliber/Gauge | 8.6 Blackout |
| Capacity | 20 + 1 |
| Model | Boombox |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 1.0 |












