RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET P365XL BLK
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET P365XL BLK
$389.95
45 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810098420662 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | R0840 |
| Barrel Length | 3.7'' |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 3.70" |
| Model | Ramjet & Afterburner |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 3.0 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.424 |
| Sights | No |
| UPC | 810098420662 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | R0840 |
| Barrel Length | 3.7'' |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 3.70" |
| Model | Ramjet & Afterburner |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 3.0 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.424 |
| Sights | No |












