RIA LI 380 380ACP 3.55″ Blk man Sfty 8rd
RIA LI 380 380ACP 3.55″ Blk man Sfty 8rd
$255.29
16 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Rock Island – Armscor, MFG# 56798, UPC: 4806015567981, UOM: EA, LI380, 380ACP, 3.55″ barrel, Manual Thumb Safety, poly grip, Black, 8-rd, RIA, RIAHG10, RIAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on RIA LI 380 380ACP 3.55″ Blk man Sfty 8rd by Armscor/Rock Island Armory? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 4806015567981 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 56798 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.55" |
| Caliber/Gauge | .380 ACP |
| Capacity | 7 + 1 |
| Model | Baby Rock |
| Number of Magazines | 1 7 rd. |
| Product Type | Double / Single Action |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Manual Safety |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Dovetail Mounted Adjustable |
| Slide Description | Serrated |
Rock Island – Armscor, MFG# 56798, UPC: 4806015567981, UOM: EA, LI380, 380ACP, 3.55″ barrel, Manual Thumb Safety, poly grip, Black, 8-rd, RIA, RIAHG10, RIAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on RIA LI 380 380ACP 3.55″ Blk man Sfty 8rd by Armscor/Rock Island Armory? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 4806015567981 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 56798 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.55" |
| Caliber/Gauge | .380 ACP |
| Capacity | 7 + 1 |
| Model | Baby Rock |
| Number of Magazines | 1 7 rd. |
| Product Type | Double / Single Action |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Manual Safety |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Dovetail Mounted Adjustable |
| Slide Description | Serrated |












