ROST MARTIN RM1C 9MM 17+1 BLK/ODG 4″ BNDL
ROST MARTIN RM1C 9MM 17+1 BLK/ODG 4″ BNDL
$469.00
10 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850067485445 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CODGOSPSPL |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Model | RM1C |
| Product Type | Striker Fired |
| Shipping Weight | 5.0 |
| Sights | Iron Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
| UPC | 850067485445 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CODGOSPSPL |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Model | RM1C |
| Product Type | Striker Fired |
| Shipping Weight | 5.0 |
| Sights | Iron Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |











