Rock Island 56621 STK200 9mm 15rd 4″ Black DLC Slide Black Anodized Frame Black G10 Grip
Rock Island 56621 STK200 9mm 15rd 4″ Black DLC Slide Black Anodized Frame Black G10 Grip
$343.21
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The STK200, a compact 9MM semi-automatic pistol with a 4″ barrel, ergonomic design, and lightweight construction for versatile use in personal protection and recreational shooting.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Rock Island 56621 STK200 9mm 15rd 4″ Black DLC Slide Black Anodized Frame Black G10 Grip by Armscor/Rock Island Armory? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 4806015566212 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 56621 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Model | STK200 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 10.3 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 3.9 |
| Sights | 3-Dot Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
The STK200, a compact 9MM semi-automatic pistol with a 4″ barrel, ergonomic design, and lightweight construction for versatile use in personal protection and recreational shooting.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Rock Island 56621 STK200 9mm 15rd 4″ Black DLC Slide Black Anodized Frame Black G10 Grip by Armscor/Rock Island Armory? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 4806015566212 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 56621 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Model | STK200 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 10.3 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 3.9 |
| Sights | 3-Dot Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |












