Rock Island BBR 3.10 9mm 3.1″ Blk 10rd
Rock Island BBR 3.10 9mm 3.1″ Blk 10rd
$593.70
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Rock Island – Armscor, MFG# 56639, UPC: 4806015566397, UOM: EA, BBR 3.10, 9mm, 3.1″ Barrel, FO Front/Adj Rear Sights, Parkerized, G10 Grips, 10-rd, RIA, RIAHG10, RIAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Rock Island BBR 3.10 9mm 3.1″ Blk 10rd by Armscor/Rock Island Armory? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 4806015566397 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 56639 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.5 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 12.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.95 |
| Sights | Fixed GI Style |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |
Rock Island – Armscor, MFG# 56639, UPC: 4806015566397, UOM: EA, BBR 3.10, 9mm, 3.1″ Barrel, FO Front/Adj Rear Sights, Parkerized, G10 Grips, 10-rd, RIA, RIAHG10, RIAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Rock Island BBR 3.10 9mm 3.1″ Blk 10rd by Armscor/Rock Island Armory? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 4806015566397 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 56639 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.5 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 12.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.95 |
| Sights | Fixed GI Style |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |












