ROST MARTIN RM1C 9MM 17+1 BLK 4″ OR NS
ROST MARTIN RM1C 9MM 17+1 BLK 4″ OR NS
$459.00
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850067485179 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CBLKOSPTI |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Hi-Viz |
| Model | RM1C |
| Action | Semi-Auto |
| Capacity | 17 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4" |
| UPC | 850067485179 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CBLKOSPTI |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Hi-Viz |
| Model | RM1C |
| Action | Semi-Auto |
| Capacity | 17 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4" |











