RUGER GP100 MATCH CHAMP 10MM SS AS
RUGER GP100 MATCH CHAMP 10MM SS AS
$1,025.15
89 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 736676017751 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1775 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | Satin Stainless |
| Barrel Length | 4.20" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 6 |
| Length | 12.0500 |
| Model | GP100 |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.8 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-16 |
| Safety | Transfer Bar |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Fiber Optic Front/Adj Rear |
| Sights Type | ADJUSTABLE |
| Units per Box | 1 |
| Magazine Included | Cylinder |
| UPC | 736676017751 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1775 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | Satin Stainless |
| Barrel Length | 4.20" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 6 |
| Length | 12.0500 |
| Model | GP100 |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.8 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-16 |
| Safety | Transfer Bar |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Fiber Optic Front/Adj Rear |
| Sights Type | ADJUSTABLE |
| Units per Box | 1 |
| Magazine Included | Cylinder |












