RUGER LCP 380ACP BL/PURPLE POLY 6+1
RUGER LCP 380ACP BL/PURPLE POLY 6+1
$223.26
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 736676037254 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3725 |
| Action | Double Action Only |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 2.75" |
| Caliber/Gauge | .380 ACP |
| Capacity | 6 |
| Length | 11.88 |
| Number of Magazines | 1 |
| Package Height | 1.8 |
| Package Width | 6.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" RH |
| Shipping Weight | 1.2 |
| Sights | Fixed Front & Rear |
| Sights Type | FIXED |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| UPC | 736676037254 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3725 |
| Action | Double Action Only |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 2.75" |
| Caliber/Gauge | .380 ACP |
| Capacity | 6 |
| Length | 11.88 |
| Number of Magazines | 1 |
| Package Height | 1.8 |
| Package Width | 6.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" RH |
| Shipping Weight | 1.2 |
| Sights | Fixed Front & Rear |
| Sights Type | FIXED |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |












