RUGER LCP MAX 380ACP BLK/GOLD MS
RUGER LCP MAX 380ACP BLK/GOLD MS
$333.05
200 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 736676137664 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 13766 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 2.80" |
| Caliber/Gauge | .380 ACP |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 9.1500 |
| Model | LCP Max |
| Number of Magazines | 1 |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 6.0 |
| Product Type | Double Action Only |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 1.3 |
| Sights | Tritium w/ White Outline Front |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| UPC | 736676137664 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 13766 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 2.80" |
| Caliber/Gauge | .380 ACP |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 9.1500 |
| Model | LCP Max |
| Number of Magazines | 1 |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 6.0 |
| Product Type | Double Action Only |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 1.3 |
| Sights | Tritium w/ White Outline Front |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |












