RUGER MKIV 22/45 LT 22LR BLK/GRY
RUGER MKIV 22/45 LT 22LR BLK/GRY
$647.07
15 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 736676439591 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 43959 |
| Action | Single Action |
| Barrel Finish | Black Anodized |
| Barrel Length | 4.4" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Model | Mark IV |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | FS: Fixed | RS: Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| UPC | 736676439591 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 43959 |
| Action | Single Action |
| Barrel Finish | Black Anodized |
| Barrel Length | 4.4" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Model | Mark IV |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | FS: Fixed | RS: Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |











