RUGER SR22 PISTOL 22LR 3.5″ BL AS #
RUGER SR22 PISTOL 22LR 3.5″ BL AS #
$355.57
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 736676036004 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3600 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.5" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 11.25 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 1.9 |
| Package Width | 7.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 1.85 |
| Sights | Adjustable 3-Dot |
| UPC | 736676036004 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3600 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.5" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 11.25 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 1.9 |
| Package Width | 7.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 1.85 |
| Sights | Adjustable 3-Dot |












