RUGER SUPER WRANGLER MDNGHT/WD 6.5″
RUGER SUPER WRANGLER MDNGHT/WD 6.5″
$298.04
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 736676020607 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2060 |
| Action | Revolver |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | COLORED |
| Barrel Length | 6.5" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 6 |
| Length | 11.50 |
| Model | Super Wrangler |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.8 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-14" |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Adjustable Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| UPC | 736676020607 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2060 |
| Action | Revolver |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | COLORED |
| Barrel Length | 6.5" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 6 |
| Length | 11.50 |
| Model | Super Wrangler |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.8 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-14" |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Adjustable Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |












