SAR FIREARMS 7/24 SPORT 9MM SS 4.4″ 17+1
SAR FIREARMS 7/24 SPORT 9MM SS 4.4″ 17+1
$999.99
10 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810075874464 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SAR7/24SPT |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Length | 4.40" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Safety | Manual |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated |
| UPC | 810075874464 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SAR7/24SPT |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Length | 4.40" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Safety | Manual |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated |











