SAV 13811 RASCAL F-SR 22LR 16.125 PINK
SAV 13811 RASCAL F-SR 22LR 16.125 PINK
$173.38
22 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 062654138119 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 13811 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Finish | MATTE BLACK |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | Single Shot |
| Model | Rascal |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
| UPC | 062654138119 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 13811 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Finish | MATTE BLACK |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | Single Shot |
| Model | Rascal |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |












