SAVAGE ARMS 110 PRO PURSUIT 28NOS CAMO #
SAVAGE ARMS 110 PRO PURSUIT 28NOS CAMO #
$2,174.29
9 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 011356581594 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 58159 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .28 Nosler |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. AICS Style Mag |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8.44" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | 1 Piece Rail – 20 MOA |
| UPC | 011356581594 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 58159 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .28 Nosler |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. AICS Style Mag |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8.44" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | 1 Piece Rail – 20 MOA |











