SAVAGE ARMS 110 PRO PURSUIT 30-06 CAMO #
SAVAGE ARMS 110 PRO PURSUIT 30-06 CAMO #
$2,289.77
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 011356581600 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 58160 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. AICS Style Mag |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 9.45 |
| Sights | 1 Piece Rail – 20 MOA |
| UPC | 011356581600 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 58160 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. AICS Style Mag |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 9.45 |
| Sights | 1 Piece Rail – 20 MOA |












