SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT 400LEG BL/GRY LH
SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT 400LEG BL/GRY LH
$462.45
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 011356321480 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32148 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .400 Legend |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 8.45 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 011356321480 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32148 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .400 Legend |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 8.45 |
| Sights | No Sights |











