AXIS 2 Pro WDLD 6.5 CM 20″ TB Bronze/Camo 4-rd
AXIS 2 Pro WDLD 6.5 CM 20″ TB Bronze/Camo 4-rd
$572.30
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Savage Arms, MFG# 32282, UPC: 011356322821, UOM: EA, AXIS 2 Pro, 6.5 Creedmoor, 20″ Heavy Threaded Barrel, AccuTrigger, Bronze/Woodland Camo, 4-rd, SAVA, SAVALG07, SAVALGALL, LG07, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on AXIS 2 Pro WDLD 6.5 CM 20″ TB Bronze/Camo 4-rd by Savage? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 011356322821 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32282 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | Gun Metal Bronze Cerakote |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Length | 48.9000 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.0 |
| Sights | No |
| Thread Pattern | 5/8"x24 |
Savage Arms, MFG# 32282, UPC: 011356322821, UOM: EA, AXIS 2 Pro, 6.5 Creedmoor, 20″ Heavy Threaded Barrel, AccuTrigger, Bronze/Woodland Camo, 4-rd, SAVA, SAVALG07, SAVALGALL, LG07, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on AXIS 2 Pro WDLD 6.5 CM 20″ TB Bronze/Camo 4-rd by Savage? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 011356322821 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32282 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | Gun Metal Bronze Cerakote |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Length | 48.9000 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.0 |
| Sights | No |
| Thread Pattern | 5/8"x24 |












