SAVAGE ARMS B22 PRECISION 22MAG 18″ TB
SAVAGE ARMS B22 PRECISION 22MAG 18″ TB
$650.56
7 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 062654705489 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 70548 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | MATTE BLACK |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 Magnum |
| Capacity | 10 |
| Length | 49 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. Rotary Magazine |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 10.15 |
| Sights | Optic Ready |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 062654705489 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 70548 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | MATTE BLACK |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 Magnum |
| Capacity | 10 |
| Length | 49 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. Rotary Magazine |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 10.15 |
| Sights | Optic Ready |
| Units per Box | 1 |












