SIG 211CA9GT4 P211 9MM 4.2 SAO 21/17R BLK
SIG 211CA9GT4 P211 9MM 4.2 SAO 21/17R BLK
$2,099.99
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681740475 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 211CA-9-GT4 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17-Round 21-Round |
| Length | 5.4'' |
| Magazine Included | 2 x 21-Round |
| Model | P211 |
| Product Type | Single Action Only |
| Safety | Manual |
| Sights | Fixed Night Sights |
| UPC | 798681740475 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 211CA-9-GT4 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17-Round 21-Round |
| Length | 5.4'' |
| Magazine Included | 2 x 21-Round |
| Model | P211 |
| Product Type | Single Action Only |
| Safety | Manual |
| Sights | Fixed Night Sights |











