SIG 320XF9BXR3RXX10 P320 9M 4.7 10R OR BLK
SIG 320XF9BXR3RXX10 P320 9M 4.7 10R OR BLK
$1,049.99
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The P320-XFull’s 4.7″ slide and barrel offer unparalleled accuracy and comfort without sacrificing the ability to carry concealed. The grip module is compatible with the removable magwell and grip weight and is designed with an extended beavertail and deep undercut for a high grip and better recoil control. The XRay3 day/night sights offer high visibility in all lighting conditions and the rear sight plate assembly allows the direct mounting of the Romeo1PRO optic, as well as the popular PRO RX Footprint. Includes two 10rd magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on SIG 320XF9BXR3RXX10 P320 9M 4.7 10R OR BLK by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681691951 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320XF9BXR3RXX10 |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.70" |
| Action | Striker Fired |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Night Sights |
| Model | P320XF |
| Barrel Finish | Black |
| Mount Type | Sig Romeo1Pro Footprint |
The P320-XFull’s 4.7″ slide and barrel offer unparalleled accuracy and comfort without sacrificing the ability to carry concealed. The grip module is compatible with the removable magwell and grip weight and is designed with an extended beavertail and deep undercut for a high grip and better recoil control. The XRay3 day/night sights offer high visibility in all lighting conditions and the rear sight plate assembly allows the direct mounting of the Romeo1PRO optic, as well as the popular PRO RX Footprint. Includes two 10rd magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on SIG 320XF9BXR3RXX10 P320 9M 4.7 10R OR BLK by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681691951 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320XF9BXR3RXX10 |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.70" |
| Action | Striker Fired |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Night Sights |
| Model | P320XF |
| Barrel Finish | Black |
| Mount Type | Sig Romeo1Pro Footprint |











